Посета студената одељењу на Буковцу

У  градској основној школи „Братство јединство“ један број ученика нижих разреда похађа наставу на Буковцу. Тамо се налази комбиновано одељење првог, трећег и четвртог разреда. Успешна сарадња између школе и Педагошког факултета траје већ дуги низ година. У оквиру те сарадње студенти Педагошког факултета посећују комбиновано одељење и ближе се упознају са специфичностима, изазовима и лепотама и богатством рада у комбинованом одељењу.

Студенти четврте године у оквиру изборног предмета Методика рада у комбинованом одељењу су у понедељак 11.4.2022.,заједно са својом професорицом др Милом Бељански присуствовали часу енглеског језика код наставнице Монике Векоњ и часовима српског језика и математике код учитељице Нине Беретић. Дружење је протекло у пријатној атмосфери. Студенти су сазнали нешто ново и видели како изгледа рад у комбинованом одељењу, а ученици су уживали у дружењу са студентима.

IMG 6d9a47a5c45320ccbf1bc7b8b5cd2788 V

20220411 090727