Представници платформе "Србија ствара" у посети Педагошком факултету

У четвртак, 26. априла, Педагошки факултет у Сомбору посетиле су Вања Мариновић, менаџерка за односе са јавношћу националне платформе “Србија ствара” и Зорица Тепић, маркетинг и бренд менаџерка на пројекту наступа Републике Србије на овогодишњој Светској изложби Еxпо 2020 Дубаи.

Гошће су током посете представиле активности националне платформе која је, као кровно међуресорно тело, задужена за међународну промоцију Србије кроз афирмацију креативности, иновативности, аутентичности, знања и талената. Том приликом представљени су већ реализовани, али и актуелни и будући пројекти националне платформе. Свакако један од  најзначајнијих међу њима је управо завршен наступ Републике Србије на Светској изложби у Дубаију, на којој се Србија представила под слоганом Србија ствара идеје – Инспирисани прошлошћу, обликујемо будућност.
У другом делу посете за чланове Промо тима ПЕФ-а организован је и стручни тренинг током којег су наше гошће несебично поделиле своје знање и искуство из области стратешког комуницирања, брендирања, односа са јавношћу, што је члановима тима за промоцију било изузетно значајно. Кроз вишечасновну дискусију развиле су се нове идеје и поставили темељи за будућу сарадњу између две институције.

IMG 20220426 121957

IMG 20220426 122247